Zestaw kąpielowy dla niemowląt Béaba – dba o higienę naszych pociech

Kąpiel to jedna z najważniejszych czynności jakim poddawane jest dziecko w pierwszych miesiącach swojego życia. To także spore wyzwanie dla młodych rodziców. Właściwa kąpiel jest niezwykle istotna w rozwoju naszego maluszka i niezbędna dla jego prawidłowego wzrostu. Czym zatem możemy sobie pomóc, by zrobić to najlepiej jak tylko można? Oto specjalny zestaw kąpielowy dla niemowląt, który ułatwia życie rodziców.

Pielęgnacja pod okiem Béaba

Firma Béaba przygotowała specjalny zestaw, który wspomaga pielęgnację i dbanie o higienę naszego małego dziecka. Francuska firma powstała w 1989 roku z myślą o dzieciach i z miłości do nich. W zamyśle miała ona produkować przedmioty proste, o wysokiej jakości wykonania i materiałów, doskonałe dla dzieci w każdym wieku, pomocne każdej mamie. Idea ta przetrwała do dziś, a dołączono do niej nowoczesny design i zasadę bezpieczeństwa. Firma oparta jest na ekspertach i projektantach, którzy znają się na rzeczy. Wszystko po to, aby dbać o maluszki i zachwycać mamy na całym świecie. Béaba sprawia, że każda mama czuje się zrozumiana, a jej malec dopieszczony jak tylko to możliwe. Nic więc dziwnego, że właśnie ta firma zadbała także o pielęgnację naszych pociech i stworzyła specjalny komplet do kąpieli dla niemowlaków, który można używać już od pierwszych chwil życia dziecka.
Zestaw do kąpieli Béaba

Zestaw posiada pięć niezbędnych elementów, który ułatwią nam proces dbania o bezpieczną kąpiel naszego maleństwa. Przede wszystkim da nam komfort i pomoże w pierwszych kąpielach, zanim nabierzemy wprawy.

Zestaw kapielowy dla niemowlaka Beaba z akcesoriami

W skład zestawu do kąpieli Béaba wchodzi pięć akcesoriów:

  1. Pierwszym z nich jest szczoteczka do włosów. Ma niezwykle miękkie, nylonowe włosie, które nie uszkodzi główki maleństwa, a skutecznie oczyści i wymasuje ją sprawiając, że nasz malec będzie odczuwał wyjątkową przyjemność podczas kąpieli;
  2. Drugim z kolei jest grzebień, który można przechowywać razem ze szczotką, co pozwoli nam zaoszczędzić miejsca. Grzebień ma zaokrąglone zęby, jest delikatny, doskonały do drobnych włosków malucha. Ułatwia pielęgnację nie tylko podczas wieczorów w wanience;
  3. Trzecie z akcesoriów czyli nożyczki ze stali nierdzewnej. Wysoka jakość wykonania
    i specjalne etui dbają o komfort i bezpieczeństwo naszego malucha. Mają specjalnie zaokrąglone końcówki i dzięki temu są bezpieczne, np. do pielęgnacji paznokietków naszej pociechy. Nożyczki zapewniają bezpieczeństwo i ułatwiają higienę dla naszego malucha.
  4. Niezwykle ważny przedmiot, który musi obowiązkowo znaleźć się w każdym domu nowonarodzonego dziecka. Mowa o czwartym z akcesoriów – termometr. Temperatura wody jest dla malucha niezwykle ważna, dlatego dokładny termometr cieczowy jest tu niezbędny. Ma zaokrąglone kształty i unosi się na wodzie co sprawia, że temperaturę wody możemy mieć zawsze pod kontrolą podczas całej kąpieli.
  5. Ostatnim elementem jest ręcznik, specjalnie przygotowany, wersja kąpielowa
    z kapturkiem, aby nie zaziębić naszego malucha. Ułatwia wysuszenie i wytarcie dziecka po zakończeniu mycia. Jest to ręcznik frotte, biały, o wymiarach 70 x 70 cm. Jest bardzo chłonny i ciepły, a dodatkowo można go prać w pralce w temperaturze 30o.

Niesamowity zestaw do kąpieli Béaba ma jeszcze jedną zaletę. Jest zapakowany w wygodny, pojemny kosz pleciony w kolorze mineral. Jest to doskonały pomysł nie tylko dla młodych rodziców, ale także jako prezent po urodzeniu dziecka. Idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji.

Strona producenta Béaba
Zestaw kąpielowy dla niemowląt Béaba – dba o higienę naszych pociech
5 (100%) 1opinii
Share
Posts published: 47

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyrights © 2017  Mamakupuje.pl