Czy warto kupić smoczek Soothie Avent

Dla dzieci, które nie lubią smoczków i źle reagują na kolejne próby znalezienia odpowiedniego dobrym rozwiązaniem jest smoczek Soothie Avent, który z powodzeniem dopasowuje się do każdej buzi. W USA  Avent Soothie stosuje się w szpitalach do uspokajania maluszków z ogromnym powodzeniem. Większość podopiecznych akceptuje smoczek.

Dlaczego warto kupić smoczek Soothie Avent?

  • Wykonany z przyjaznego i trwałego materiału – nie zawiera lateksu i BPA, do produkcji stosuje się bardzo wytrzymały silikon. Jest pozbawiony toksycznych substancji i zupełnie bezpieczny dla dzieci.

 

  • Anatomiczny kształt – projektanci postarali się, aby smoczek Avent Soothie dostosowywał się do rozmiaru i kształtu dziecięcej buzi i zapewniał prawidłowy rozwój zębów oraz dziąseł. Jego kształt upodobniono do naturalnego kształtu sutka matki. Właśnie dlatego dzieci, które są karmione piersią tak łatwo akceptują avent soothie.

 

  • Służy jako gryzak – ząbkujące dzieci potrzebują gryzaka, aby ćwiczyć dziąsła i łagodzić ból. Zastosowanie odpornego silikonu sprawia, że smoczek to 2 w 1. Nie ma potrzeby kupowania osobnego produktu specjalnie do gryzienia.

 

  • Wygodna sterylizacja – smoczki Avent nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Można je wyparzać klasycznie wrzącą wodą lub korzystać ze specjalnych sterylizatorów. Wybór należy do rodziców.

Czy warto kupić smoczek Soothie Avent
3.3 (66.67%) 3opinii
Share
Posts published: 47

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyrights © 2017  Mamakupuje.pl