Walizka Trunki – nauka samodzielności, pakowanie walizki przez dziecko

Wspólne, pierwsze lub kolejne wakacje, to zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica, bardzo optymistyczna i z pewnością przynosząca wiele radości perspektywa. Nie od dziś bowiem wiadomo, że wspólne spędzanie czasu zbliża i sprzyja tworzeniu silnej, prawdziwej i zdrowej więzi między rodzicem a dzieckiem. Podróżowanie to zatem kolejna, niezastąpiona i nieporównywalna z żadną inną możliwość rozwijania kontaktu między rodzicem a jego pociechą. Warto zatem przygotować się do wspólnego wyjazdu jak najlepiej. Dobrze byłoby nawet podczas przygotowań do podróży pomóc dziecku ćwiczyć umiejętności niezbędne każdego dnia, które z pewnością przydadzą mu się również na późniejszym etapie życia, takie jak pakowanie się.

Walizka Trunki – Uczy odpowiedzialności

Walizka Trunki daje perfekcyjną sposobność, by nauczyć malucha odpowiedzialności za siebie i własne rzeczy. Każde dziecko z pewnością będzie podekscytowane na myśl, iż może pakować się „jak dorosły”. Podejmowanie samodzielnych decyzji jest bardzo ważnym etapem budowania autonomii dziecka. Jeśli zatem ono samo będzie mogło decydować o tym, co spakuje do swojej własnej walizki, z pewnością potraktuje to zadanie entuzjastycznie i podejdzie do tego z typową dziecięcą powagą oraz niegasnącym entuzjazmem.

Walizki trunki dostępne są w wielu wariatach kolorystycznych o rożnych motywach
Walizka Trunki – Wyjątkowo praktyczna

walizka dla dzieci trunkiPodręczna walizka Trunki to znakomite narzędzie, aby nauczyć swoją pociechę autonomii. Samodzielne pakowanie walizki może stać się nie tylko obowiązkiem dla malucha, wyruszającego w pierwszą w życiu podróż z rodzicami, ale – co równie ważne w budowaniu dobrych nawyków – przede wszystkim przyjemnością. Każde dziecko z pewnością podejdzie na poważnie do zadania, jakim jest spakowanie własnych ubranek, ulubionych drobiazgów oraz, przede wszystkim, zabawek.
Walizka Trunki to doskonała propozycja również dla rodzica – koniec wreszcie z dopakowywaniem na siłę dziecięcych rzeczy do bagażu dorosłych. Pojemny jak na dziecięce możliwości litraż (18 litrów) sprawia, iż walizka bez trudu pomieści wszelkie niezbędne, jak i ulubione dziecięce akcesoria.

 

 Walizka trunki am jeszcze jedną zaletę, może służyć jako jeżdzik dla dziecka 🙂 

Walizka Trunki – nauka samodzielności, pakowanie walizki przez dziecko
5 (100%) 1opinii
Share
Posts published: 47

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyrights © 2017  Mamakupuje.pl