Trefl Little Planet, czyli kreatywny rozwój naszego malucha już w pierwszych latach jego życia

Każdy rodzic wie, że najlepsza nauka prowadzi przez zabawę. Rozwijanie u dziecka kreatywności i umożliwianie mu poznawania świata jest jednym z naszych obowiązków, jako rodziców. Dlatego warto zainteresować się serią firmy Trefl – Little Planet, która powstała
z myślą o najmłodszych.

Czym jest seria Little Planet

Są to produkty powstałe z miłości do najmłodszych dzieci. Są to różne gry, zabawy, plansze, które przeznaczone są dla maluchów od urodzenia do 3 lat. Dobierając odpowiednie produkty do wieku dziecka możemy stymulować jego rozwój, umożliwiać poznawanie świata wieloma zmysłami i rozwijać jego kreatywność. Jest to seria dla najmłodszych, zaprojektowana z myślą o nich samych. Do każdego zestawu dołączono książeczki ze wskazówkami dla rodziców i różnymi wariantami gry i zabawy.

Kostki dla dzieci

Słynne na świecie kostki w formie sześcianów z twardego i mocnego kartonu, na których narysowane są różne sytuacje, pojazdy czy sprzęty – w zależności od rodzaju kostek. Jest to świetna rozrywka i możliwość poznawania świata. Z kostek możemy zbudować wieżę, co rozwija zarówno ruchowo, jak i umysłowo. W zestawie dołączona jest specjalna książeczka ze wskazówkami dla rodzica i różnymi wariantami zabawy z Baby Cubes. Pozycja obowiązkowa dla każdego malucha.

fot. sklep.trefl.com

Pierwsza gra planszowa dla dziecka

Świetnie wykonana i inteligentnie wymyślona gra planszowa „Na jagody”. Jest to produkt, który rośnie razem z dzieckiem, dlatego zagra w nią zarówno dwu-, jak i trzylatek,
a wykorzysta jej różne możliwości. Gra jest bardzo dobrze wykonana: gruby karton planszy, duże drewniane postacie zwierzątek oraz kostka pozwolą na bezpieczną zabawę. Gra rozwija inteligencję, a jednocześnie uczy. Niezwykle fajną opcją jest brak przegranych, gdyż każdy, kto dotrze do królika otrzyma ciasto. Doskonały pomysł na zaszczepienie w dziecku miłości do gier planszowych.

Seria Little Planet doskonale nadaje się dla bystrych i inteligentnych dzieci, które są ciekawe świata. Gry i zabawy z serii Trefla mają jeszcze jedną zaletę – aktywizują rodziców, dzięki czemu zmuszają ich do wspólnej zabawy ze swoimi pociechami.

 

Trefl Little Planet, czyli kreatywny rozwój naszego malucha już w pierwszych latach jego życia
5 (100%) 1opinii
Share
Posts published: 47

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyrights © 2017  Mamakupuje.pl