Tapety dla dzieci 3D – pomysł na aranżacje ściany w pokoju dziecka

Każde dziecko bez wątpienia marzy o wyprawach w dalekie, odległe światy. Spełnienie marzeń o życiu w zupełnie innym miejscu i czasie nigdy nie było takie proste, jak teraz – a wszystko dzięki tapecie dla dzieci 3D. To wspaniała propozycja dla tych, którzy marzą o wyjątkowym miejscu do życia w obrębie własnych czterech ścian.

Dżungla w czterech ścianach

Zielona, splątana jak liany dżungla, pełna dzikich i niebezpiecznych zwierząt albo może gigantyczna i pełna prastarych dinozaurów – o jakiej tapecie marzy Twoje dziecko? Przekonaj się, gdzie najchętniej przeniósłby się Twój milusiński i pomóż mu wybrać się w podróż marzeń. A to wszystko w obrębie własnego pokoju, który za pomocą tapet 3D jeszcze bardziej zaprosi Twoje dziecko do wyjątkowego świata zabawy. Fascynująca wyprawa do najodleglejszych zakątków wyobraźni jest więcej niż gwarantowana – a wszystko z myślą o najmłodszych, aby poczuli się w pokoju jeszcze bardziej u siebie.

 
Wysoka odporność na uszkodzenia

Dzięki wyjątkowej technologii, w której zostały zaprojektowane, tapety 3D dla dzieci posiadają szereg cech, które zachwycą również dorosłych. Ich gigantyczną zaletą nie do przecenienia jest fakt, iż są zmywalne – jeśli zatem w Twoim dziecku obudzi się artysta-malarz, będzie mogło bez poczucia winy zrealizować swoje artystyczne wizje, nie ryzykując uszkodzenia tapety oraz Twojego zdenerwowania. To doskonała ilustracja powiedzenia: „I wilk syty i owca cała”, gdyż Twoje dziecko z pewnością doceni możliwość kreatywnego wyrażania siebie w obrębie własnych czterech ścian. A Ty odetchniesz z ulgą, wiedząc, iż najdziksze nawet bohomazy nie pozostaną na zawsze na tapecie w pokoju dziecka. Zmywalna tapeta 3D to zatem idealne rozwiązanie zarówno dla dziecka, jak i jego rodzica.

 

Wyjątkowa dbałość o szczegóły

Tapeta zachwyca nie tylko mnogością proponowanych wzorów. Na szczególną uwagę zasługują bardzo wyraziście zarysowane detale, dopracowane w najmniejszym stopniu. Technika trójwymiaru nadaje bowiem niesamowitego efektu realności oraz głębi obrazu – w sam raz wywołując faktyczne wrażenie przebywania w zielonej, intensywnie przepojonej zapachami i kolorami dżungli, podwodnym świecie pełnym połyskliwych i barwnych rybek lub jakimkolwiek innym miejscu, o którym zamarzy nasza ukochana pociecha.
Powierzchnia, jaką masz do zagospodarowania tapetą, również nie jest problemem – możesz bowiem przykleić tapetę centralnie lub przyciąć, jeśli dysponujesz mniejszą powierzchnią. Tapety 3D dla dzieci z pewnością zachwycą niejednego brzdąca, który będzie mógł wejść do swojego pokoju i wkroczyć w zupełnie nową, odlotową rzeczywistość. Tapeta jest idealnym pomysłem na odświeżenie pokoju – nie trzeba bowiem zrywać poprzedniej, aby nakleić tapetę 3D, co znacznie podnosi komfort jej kładzenia oraz gwarantuje sporą oszczędność czasu.
Tapety 3D dla dzieci to idealne rozwiązanie dla każdego rodzica, który niewielkim nakładem czasu chce odmienić pokój swojej pociechy i sprawić dziecku ogromną radość. Każdy maluch na pewno ucieszy się na wiadomość, że jego pokój przemienił się w zieloną dżunglę bądź tajemniczy podwodny świat.

Prezentowane tapety 3d do pokoju dziecięcego pochodzą ze sklepu Regdos 
Tapety dla dzieci 3D – pomysł na aranżacje ściany w pokoju dziecka
5 (100%) 1opinii
Share
Posts published: 47

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyrights © 2017  Mamakupuje.pl