Jaki prezent na roczek dla dziewczynki?

0
Jaki prezent na roczek dla dziewczynki?

Roczek to czas, kiedy dziecko zaczyna stawiać pierwsze kroki i staje się coraz ciekawsze świata. Gama polecanych prezentów na pierwsze urodziny dziewczynki jest bardzo bogata. Warto wybierać zabawki, które są atrakcyjne wizualnie i wspierają rozwój dziecka.

Laleczka Ragtales – księżniczka na ziarnku grochu z łóżeczkiem

księżniczka na ziarnku grochu prezent dla dziewczynki na roczekJeśli nie masz pojęcia, co wybrać na prezent na roczek dla dziewczynki bezpiecznym rozwiązaniem zwykle jest lalka lub pluszak. Lalki występują w najróżniejszych odsłonach, ale najlepiej wybierać unikalne egzemplarze, które wzbudzą u dziewczynki dłuższe zainteresowanie. Takim przykładem jest księżniczka na ziarnku grochu oferowana przez markę Ragtales. Wykonana z bawełny oraz weluru jest miękka i bezpieczna. Na głowie ma koronę, która jest przymocowana na stałe, ale za to sukienkę można ściągać. Została opakowana w pudełko służące jako jej łóżko. W środku znajdują się aż cztery kołderki, z których jedna kryje w sobie ziarnko grochu. Piękna i przyjazna dla maluchów kolorystyka zachwyca. Na pewno doskonale sprawdzi się jako prezent na 1 roczek dla dziewczynki. Stanowi fantastyczna wizualizację bajki o księżniczce na ziarnku grochu, podczas czytania której dziecko może się dodatkowo świetnie bawić.

Klocki Janod – piramida Wieża Słodkości

piramida Wieża Słodkości prezent dla dziewczynki na 1 urodzinyDobre prezenty dla dziewczynki na roczek to takie, które wpływają na zwiększenie koordynacji wzrokowo-ruchowej i wspierają motorykę. Mile widziane są wszelkiego rodzaju puzzle i piramidy. Wieża Słodkości marki Janod sprawdzi się jako fajny prezent na roczek dla dziewczynki ze względu na cukierkowy wizualny charakter. Różnej wielkości kartonowym klockom, które można ustawiać w piramidę, nadano wyjątkowy design okrągłych pudełek służących również do przechowywania drobiazgów. Dominacja różowego koloru cudownie sprawdzi się w przypadku dziewczynki, a rysunki słodkości i owoców przykują jej uwagę. To niezwykle apetyczny upominek.

Pluszowy piesek na kółkach Coco Ragtales

Pluszowy piesek na kółkach Coco Ragtales super prezent na 1 urodziny dziewczynki

W prezenty na roczek dla dziewczynki wpisuje się wiele rzeczy, które można ciągnąć lub pchać. Należy zwrócić uwagę, aby były atrakcyjne wizualnie, a z pewnością solenizantka je pokocha. Bez wątpienia zalicza się do nich pluszowy biały pudelek Coco, którego można zabierać na spacery, ponieważ jeździ na kółkach. Jak każdy piesek ma swoją smycz, obrożę i nawet wisiorek z imieniem.

 

 Gąsienica na biegunach Little Bird Told Me

Gąsienica na biegunach Little Bird Told Me prezent na 1 roczek dla dziewczynkiBujaczki dostarczają maluchom mnóstwo radości, a jeśli jest to niepowtarzalna miękka gąsienica utrzymana przede wszystkim w pastelowych i niezwykle optymistycznych kolorach trudno o lepszy prezent dla dziewczyny na roczek. Gąsienica na biegunach ma szerokie, wygodne siedzisko i oparcie, dzięki któremu dziecko może czuć się bezpiecznie, a na dodatek kryje w sobie mnóstwo niespodzianek. W różnych miejscach znajdują grzechotki, piszczałki i dzwoneczki wydające delikatne dźwięki. W jej wnętrzu znajduje się ponadto nadprogramowy prezent na roczek dla dziewczynki w postaci małej pluszowej gąsieniczki. Zabawka została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które mają różne faktury wpływające pozytywnie na poznawanie świata przez małą księżniczkę.

Jaki prezent na roczek dla dziewczynki?
5 (100%) 1opinii
Share

LEAVE A REPLY