Opaska Snoozoo podtrzymująca głowę dziecka podczas podróży samochodem

Podczas podróży samochodem ważne jest bezpieczeństwo kierowcy i wszystkich pasażerów, ale szczególnej troski wymagają dzieci. Należy zadbać o wygodny fotelik, a przed wyjazdem sprawdzić, czy jest dobrze zamocowany. To jednak nie zawsze wystarczy, aby zapewnić maluchowi komfort i bezpieczeństwo. Dzieci często zasypiają podczas podróży, a wtedy ich główka opada bezwładnie w dół. Jest to szczególnie niebezpieczne w przypadku ostrego hamowania lub wypadku. Opaska Snoozoo chroni przed niebezpieczeństwami płynącymi z takich sytuacji.

Komfortowy sen i bezpieczeństwo

Opaski podtrzymujące głowę dziecka Snoozoo zostały zaprojektowane w USA, ale są produkowane w Polsce i cieszą się coraz większym zainteresowaniem, ponieważ łatwo się je montuje, naprawdę chronią przed niebezpiecznymi urazami kręgosłupa, a na dodatek dzieci je lubią ze względu na atrakcyjny design stworzony z myślą o upodobaniach najmłodszych. Opaska podtrzymuje głowę dziecka, zabezpieczając kark przed urazami. Jeśli doszłoby do wypadku samochodowego, opaska nie dopuści do nagłego ruchu głowy dziecka, co może uchronić przed poważnymi uszkodzeniami kręgosłupa, a nawet śmiercią.

 
Opaski podtrzymującej głowę Snoozoo – Charakterystyczne cechy

Dzieci chętnie korzystają z opasek Snoozoo, ponieważ odznaczają się pięknymi kolorami, a niektóre są ozdobione ciekawymi motywami takimi jak głowa kotka, rakieta lub samochód. W opasce z koroną każda dziewczynka będzie podróżować z ogromną przyjemnością. Skuteczność opasek została potwierdzona testami uderzeniowymi w PIMOT. Wszystkie badane parametry dały pozytywny wynik. Każdą z nich bez trudu można przymocować do dowolnego fotelika samochodowego. Opaska jest regulowana z tyłu przy pomocy specjalnej gumy i plastikowego zapięcia, dzięki czemu dostosowuje się idealnie do obwodu głowy malucha. Do produkcji zastosowano wysokiej jakości materiały oeko-tex, które są przyjazne dla skóry i zapewniają odpowiedni komfort. Stosowanie opaski zapobiega deformacjom i przeciążeniom górnego odcinka kręgosłupa podczas snu, a na dodatek zapewnia większe bezpieczeństwo w razie nieprzewidzianych problemów na drodze.

 

Crash test z opaską Snoozoo i bez opaski

 
Opaska Snoozoo podtrzymująca głowę dziecka podczas podróży samochodem
4.8 (95%) 8opinii
Share
Posts published: 47

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyrights © 2017  Mamakupuje.pl