Czy warto kupić nawilżacz powietrza Beaba?

Nawilżacz powietrza jest bardzo przydatnym urządzeniem w szczególności, jeśli posiada się dzieci, ponieważ małe organizmy są bardziej podatne na choroby i gorzej znoszą przebywanie w pomieszczeniach, gdzie powietrze jest zbyt suche. Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza beaba służy przez cały rok, ale szczególnie sprawdza się w okresie jesienno-zimowym, gdy na obniżenie wilgotności powietrza wpływa ogrzewanie kaloryferami. Charakteryzuje się bardzo wysoką częstotliwością drgań.

Dlaczego warto kupić nawilżacz powietrza Beaba?

  • Komfortowe użytkowanie – nawilżacz beaba jest wyposażony w 2,5 litrowy zbiornik na wodę umożliwiający utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności powietrza nawet przez 9 godzin. Wygodny uchwyt ułatwia przenoszenie, a regulator natężenia mgły zapewnia uzyskanie optymalnego nawilżenie powietrza.

 

  • Wysoki poziom bezpieczeństwa – czujnik ilości wody sprawia, że beaba nawilżacz wyłącza się automatycznie, gdy kończy się woda, dzięki czemu może pozostawać włączony przez całą noc.

 

  • Cicha praca – może być ustawiony w pobliżu łóżeczka dziecka, ponieważ działa niemal bezgłośnie i nie zakłóca snu dziecka.

 

  • Nowoczesny design – beaba nawilżacz powietrza został zaprojektowany tak, aby nie rzucać się w oczy. Stanowi praktyczne rozwiązanie i równocześnie zaspokaja potrzeby estetyczne.

Nawilżacz powietrza Beaba funkcje:

Czy warto kupić nawilżacz powietrza Beaba?
5 (100%) 1opinii
Share
Posts published: 47

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyrights © 2017  Mamakupuje.pl