Meble dziecięce w niecodziennym wydaniu – fantazyjne oblicze gałek

Nie potrzeba dużych nakładów finansowych, aby zaaranżować dziecięcy pokój w wyjątkowy sposób. Ozdobne gałki zaprojektowane w duchu nowoczesności, ale i bajkowego stylu sprawiają, że każde wnętrze staje się przestrzenią przenoszącą maluchy w krainę marzeń.

Łatwo wymienne, ręcznie malowane gałki

Trudno znaleźć bardziej unikatowy produkt niż pięknie ozdobiona gałka robiona ręcznie. Właśnie niepowtarzalny efekt jest pożądany w dziecięcym pokoju. Nawet egzemplarze jednego rodzaju różnią między sobą detalami. ReGałka oferuje gałki i uchwyty do mebli dziecięcych, które można swobodnie wymieniać, gdy tylko zmienią się preferencje dziecka. Wykonane z bezpiecznych materiałów cieszą oczy i zapewniają bezpieczeństwo maluchów. Do dyspozycji są gałki drewniane, plastikowe i ceramiczne.

Klasyczna okrągła gałka w wyjątkowym wydaniu

Klasyczna gałka o okrągłym kształcie wcale nie musi być nudna. Może przypominać lizaka lub przedstawiać karuzelę. Odpowiednia kolorystyka sprawia, że nawet zupełnie gładki uchwyt prezentuje się ciekawie. Białe kropki przywodzą na myśl muchomorka, a motyw barwnych guzików jest wykorzystywany nie tylko na okrągłych gałkach, ale i samodzielnie.

 

Sama słodycz – gałki w kształcie gwiazdek i serduszek

Pokój małego dziecka powinien być wypełniony kolorami i kształtami, które wzbudzają w dziecku spokój i uśmiech. Gałki w kształcie serduszek i gwiazdek prezentują się przepięknie. Równie atrakcyjne są chmurki i barwne motylki, które spotykają ze szczególną sympatią dziewczynek.

W chłopięcym świecie

Wśród typowo chłopięcych wzorów wyróżniają się samochody i traktory, ale wzór kotwicy może sprawić, że w domu będziemy mieć małego wilka morskiego. Gałka może stać się inspiracją do stworzenia niecodziennej aranżacji całego pokoju.

Oryginalni obserwatorzy dziecięcych zabaw

Uśmiechnięty policjant, Eskimos czy aniołek to zabawne wzory gałek, które mogą stać się nie tylko obserwatorami zabaw maluchów, ale też ich uczestnikami.

 

Warto wyposażyć pokój dziecka w ciekawe rozwiązania.

Meble dziecięce w niecodziennym wydaniu – fantazyjne oblicze gałek
5 (100%) 4opinii
Share
Posts published: 47

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyrights © 2017  Mamakupuje.pl