Literki na ścianę z imieniem dziecka – ciekawy pomysł wystroju pokoju dziecięcego

Każdy dziecięcy pokój powinien być barwny i podkreślać wyjątkowość dziecka. Zarówno najmłodsze maluchy, jak i starsze dzieci muszą czuć się komfortowo w miejscu, gdzie śpią i najwięcej przebywają. Bajeczne, spersonalizowane dekoracje w postaci literek to idealna dekoracja do pokoju dziecięcego, z której można ułożyć imię dziecka lub inny piękny napis taki jak: „baby”, „love” lub „princess”.

 

Literki na ścianę ręcznie wykonywane

Najpiękniejsze i najbardziej oryginalne dekoracje nie powstają w produkcji masowej, lecz gdy wychodzą wprost spod rąk wykonawcy. Literki na ścianę tworzone przez Peticado charakteryzują się unikalną stylistyką niezależnie od tego, czy mamy przed oczami prosty projekt czy literki pełne efektownych zawijasów. Precyzyjne wykończenie zwiększa wartość estetyczną dekoracji, ale również zapewnia jej trwałość i sprawia, że produkt nie stanowi żadnego zagrożenia dla dzieci. Ręczne wykonanie sprzyja zróżnicowaniu form ozdób i różnorodności kolorystycznej, która jest niezwykle ważna ze względu na rozwój dziecka. Gładkie i wzorzyste literki są dostępne w różnych wielkościach. Niektóre są dopasowane wyłącznie do potrzeb maluszków, a inne trafiają również w gust nastolatków. Atrakcyjne aplikacje lub podświetlane panele gwarantują oryginalny efekt wizualny.

Literki z materiałów bezpiecznych dla dzieci

Ręcznie wykonywane literki powstają z materiałów przyjaznych dla dzieci. Do produkcji literek z materiału wykorzystano delikatną bawełne, której wnętrze wypełnia wkład antyalergiczny. Oryginalne naszywki sprawiają, że ściana nad łóżkiem dziecka lub inny kącik w pokoju przemienia się w miejsce o spersonalizowanym charakterze i uroczym designie. Mnóstwo możliwości zapewnią również literki drewniane z płyty mdf czyli płyty pilśniowej ze sprasowanych włókien drzewnych. Wycinane z niej kształty liter przykuwają uwagę. Dzięki swojej trójwymiarowości zapewniają interesujący efekt. Dla uzyskania barwnego i fantazyjnego rezultatu drewniane ozdoby pokrywa się

Prezent, który ucieszy dzieci i rodziców

Niektóre literki na ścianę są dodatkowo ozdabiane kokardkami i starannie oraz atrakcyjnie opakowane, dzięki czemu mogą być podarowane jako upominek z okazji baby shower, narodzin dziecka, chrztu lub kolejnych urodzin. Imię dziecka przedstawione w oryginalnym stylu na pewno przypadnie rodzicom do gustu i przykuje uwagę rozwijających się maluszków.

Literki na ścianę można zakupić u producenta peticado.pl

Literki na ścianę z imieniem dziecka – ciekawy pomysł wystroju pokoju dziecięcego
5 (100%) 2opinii
Share
Posts published: 47

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyrights © 2017  Mamakupuje.pl