Klocki Clics rozwijają wyobraźnię i kreatywność u dzieci

Prawidłowy rozwój fizyczny, psychiczny i emocjonalny każdego człowieka zależy od wielu czynników.

Urodzenie się dziecka, jest dla rodziców i darem i wyzwaniem. Darem – bo pojawia się nowa, żywa istota, doskonała pod każdym względem, i wyzwaniem – bo trzeba tę istotę jak najlepiej przygotować do egzystencji wśród innych.

Rozwijaj wyobraźnię, kreatywność i pobudzaj myślenie swojego dziecka

W okresie niemowlęctwa, dziecko uczy się najszybciej i przyswaja sobie najwięcej informacji. Ważne jest, by w tym czasie zabawki którymi bawi się maluch, były nie tylko ładne ale również rozwijające wyobraźnię, kreatywność i pobudzające myślenie, więc dobór odpowiednich zabawek jest dla rodziców priorytetem.
Najbardziej powszechnymi, bez względu na płeć dziecka, są klocki. Mogą być drewniane, z namalowanymi literkami lub plastykowe, służące do tworzenia trwałych konstrukcji.
Od jakiegoś już czasu, hitem wśród klocków konstrukcyjnych są tak zwane klocki kliki CLICS.

Klocki Kliki

Klocki kliki mają zupełnie inny kształt niż tradycyjne. Dotychczasowe drewniane lub plastykowe miały formy geometryczne, natomiast CLICS, to płaskie elementy, wykonane z trwałego plastyku, bardzo kolorowe, a co najważniejsze można tworzyć z nich budowle przestrzenne.
Klocki CLICS zostały wyprodukowane w Belgii, z wysokiej jakości materiału, nie zawierają żadnych szkodliwych związków chemicznych i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.
Klocki te są już znane na całym świecie. Występują w kompletach tematycznych jak na przykład “Roboty”, “Policja”, “Zwierzęta” czy “Kosmos”. Dzieci bardzo chętnie się nimi bawią, rozwijają swoje umiejętności budując coraz to nowe obiekty. Klocki bardzo łatwo można zaczepić o następny element dzięki czemu, można zbudować absolutnie każdy przedmiot według załączonej instrukcji, lub kierując się tylko własną wyobraźnią.


Przykładowe zestawy klocków wafelków Clics

klocki clis zoo

Klocki CLICS ZOO 

 

Klocki wafelki Policja

 

Klocki Clics straż pożarna

 

Clics Klocki RollerBox

Zabawę w konstruktora, wraz ze swoją pociechą, można rozpocząć w wieku lat trzech. Wtedy to, maluch potrafi już samodzielnie myśleć, zajmować się sobą i łatwo go zainteresować nową, oryginalną zabawką, która ma na celu również naukę. Klocki kliki znakomicie się do tego nadadzą, ponieważ są ciekawe w formie, lekkie a stworzone z nich przedmioty zachwycą swoją indywidualnością. Klocki Clics są dostępne w sklepie abcdomu24.pl
Klocki Clics rozwijają wyobraźnię i kreatywność u dzieci
5 (100%) 1opinii
Share
Posts published: 47

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyrights © 2017  Mamakupuje.pl