Bidony dla dzieci Skip Hop

Dzieci odwadniają się szybciej niż dorośli, dlatego ważne, aby zawsze miały dostęp do napojów. W tym celu warto je wyposażyć w bidon Skip Hop. Przyda się w przedszkolu, szkole lub podczas spaceru. Jest idealnie dostosowany do potrzeb dziecka pod wieloma względami, a smycz, którą można przypiąć do plecaka chroni przed jego zgubieniem. Starannie wykonane bidony Skip Hop są praktyczne i poręczne.

Dlaczego warto kupić bidony Skip Hop?

  • Ergonomiczny kształt – bidony Skip Hop są dostosowane do małych rączek dzieci. Nie sprawiają żadnych problemów w trzymaniu, nie wyślizgują się. Dzieci swobodnie mogą z nich korzystać.

 

  • Praktyczny design – każdy bidon Skip Hop został zaprojektowany z myślą o potrzebach dzieci i uwzględnieniem ich tendencji do gubienia lub zapominania o różnych rzeczach. Dla większego komfortu bidony Skip Hop są wyposażone w pasek, który można przypiąć do plecaka lub zaczepić na dłoni. Odpowiedni design chroni przed rozlewaniem picia. Bidon został wyposażony w rurkę, dzięki której dzieci o wiele chętniej sięgają po picie, a specjalna zatyczka chroni przed przenikaniem bakterii.

 

  • Barwne wzornictwo – produkty dla dzieci nie mogą być nudne, a przede wszystkim muszą być kolorowe, dlatego bidony Skip Hop są barwne i oprawione atrakcyjnymi rysunkami inspirowanymi głównie zwierzętami.

 

Bidony dla dzieci Skip Hop
5 (100%) 2opinii
Share
Posts published: 47

2 comments

  1. alika napisał(a):

    Bardzo lubię te bidony 🙂

  2. Marika napisał(a):

    Uwielbiam te bidony. Dosłownie wczoraj kupiłam kolejny bo ten wcześniejszy już swoje przeszedł 🙂 Akurat trafiłam na promocję w 5.10.15 ;D dodatkowo kupiłam też plecak tej samej firmy – idealny na zbliżający się rok szkolny 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyrights © 2017  Mamakupuje.pl