4 Fajne pomysły na prezent dla chłopca na roczek

Od najmłodszych lat chłopcy i dziewczynki różnią się od siebie, chociaż po jakie zabawki sięgają stanowi zupełnie indywidualną kwestię. Niemniej jednak na pierwsze urodziny warto wybrać prezent, który z dużym prawdopodobieństwem zainteresuje chłopca i wpłynie pozytywnie na jego rozwój.

Drewniana wyścigówka Speed marki Janod w kolorze czerwonym

Samochody to coś, co chłopcy szczególnie lubią. Wyścigówka w klasycznym kolorze stanowi trafiony prezent na roczek dla chłopca. Ze względu na wykonanie z drewna jest bezpieczna. Dziecko może się nią wszędzie bawić, ponieważ jeździ na każdej powierzchni. Dodatkową atrakcję stanowi kierowca. Miniaturka wyścigówki jest starannie wykończona i ma wyraźnie zaznaczone detale takie jak światła i numer startowy. Jest wręcz stworzona, aby rozwijać zamiłowanie do motoryzacji. Zamiast zastanawiać się, jaki prezent na roczek dla chłopca będzie odpowiedni, wybierz model samochodu dostosowany do wieku dziecka.

Pchacz Piesek Percy marki Little Bird Told Me

Dzieci w momencie zdmuchnięcia świeczki na swoim pierwszym torcie nie stawiają jeszcze pewnie kroków, dlatego odpowiedni pomysł na prezent na roczek dla chłopca stanowią zabawki do pchania. Dziecko bawiąc się, nie zdaje sobie sprawy, że poprawia swoją motorykę i wzmacnia nie tylko nóżki. Zabawka do pchania służy jako fantastyczna zachęta do chodzenia. Maluch opiera się o ramę zabawki, dzięki czemu zyskuje stabilność, a prowadzenie przed sobą np. jakiegoś zwierzaka dostarcza mu dużo frajdy. Śliczny piesek Percy ubrany w płaszczyk, który można ściągnąć, wzbudza takie same ciepłe uczucia jak wszystkie pluszaki, ale dzięki gumowym oponom można go zabrać na spacer. Jeśli dziecko znudzi się lub zmęczy pchaniem, może też wsiąść na pieska i być wożony przez opiekunów.


Pierwsze słowa Janod – klocki drewniane 6 w 1

Klocki drewniane 6w1 Pierwsze słowa Janod idealny prezent na roczek chłopcaWartościowe prezenty na roczek dla chłopca stanowią klocki. Rozwijają rozmaite zdolności i sprzyjają nauce nowych rzeczy. Pierwsze słowa marki Janod to drewniane klocki 6 w 1, z których można ułożyć 6 różnych obrazków. Kartonowe klocki są jednocześnie puzzlami, z których powstają rysunki takie jak: auto, dom, piłka i statek, czyli jedne z pierwszych słów, których dziecko się uczy. Zastosowanie grubej tektury sprawia, że klocki są bezpieczne. Zaprojektowano je z dbałością o detale i przyjemną kolorystykę. Chłopcy mogą układać i przekładać klocki na różne sposoby. Jest to prezent na roczek dla chłopca stymulujący koordynację ruchową, zdolność logicznego myślenia i zapamiętywania.

 

 

Lalka Tommy Ragtales

Fajny prezent na roczek dla chłopca Lalka Tommy RagtalesLalki są uważane za typowo dziewczęcą zabawkę, ale lalka Tommy Ragtales ma postać chłopca, co powoduje, że solenizant może się z nim utożsamiać. Z pomocą tej zabawki można pokazywać, jakie aktywności można podejmować, np. takie jak kopanie piłki, co pozytywnie wpływa na zachęcenie dzieci do różnych rzeczy. Może się wydawać, że lalka to nietypowy prezent dla chłopca na roczek, ale sprawdza się równie dobrze jak pluszak. Jest wykonana z miękkiej bawełny i weluru, a na dodatek stylowo ubrana w ogrodniczki, bluzeczkę i czapeczkę, co może dodatkowo zachęcić grymaszących chłopców do ładnego ubierania się.
4 Fajne pomysły na prezent dla chłopca na roczek
5 (100%) 2opinii
Share
Posts published: 47

One comment

  1. domowo158 napisał(a):

    Świetne, co prawda roczek dopiero w czerwcu, ale już jest pomysł też na prezent świąteczny 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyrights © 2017  Mamakupuje.pl