Interaktywny króliczek Alilo Bunny

1
Interaktywny króliczek Alilo Bunny

Zabawka Alilo Bunny jest odpowiednia dla dziecka w każdym wieku. Można ją włączyć niemowlakami, ale też będzie służyć jako pomoc dydaktyczna w przedszkolu, ponieważ dziecko może nagrywać i odtwarzać swój głos. Uroczy króliczek Alilo pozostaje interesujący dla dzieci przez dłuższy czas, ponieważ spełnia kilka funkcji.

Dlaczego warto kupić Alilo Bunny?

  • Intuicyjna obsługa – starsze dzieci, które już samodzielnie potrafią sobie wybrać zabawkę, nie mają żadnych problemów z obsługą Alilo Bunny. Z łatwością włączają pożądane funkcje.

 

  • Wielofunkcyjność – jedna zabawka spełnia kilka funkcji, dzięki czemu na dłużej zatrzymuje uwagę dzieci. Emituje światło, gra i opowiada bajki.

 

  • Interaktywność – istnieje możliwość nagrywania własnego głosu i odsłuchiwania go, co dostarcza maluchom mnóstwo radości.

 

  • Dla dzieci w różnym wieku – w przypadku niemowląt Króliczek Alilo może być wykorzystywany do usypiania, wystarczy włączyć go na tryb opowiadania bajki. Emituje także delikatne światło działające kojąco. Starsze dzieci mogą się nim bawić na różne sposoby.

Króliczki Alilo Bunny modele i funkcje

Króliczki Alilo Bunny są dostępne w sklepie Alilo

Interaktywny króliczek Alilo Bunny
5 (100%) 1opinii
Share

LEAVE A REPLY