Monitor oddechu z elektryczną nianią Babysense 5

Nagła utrata oddechu w przypadku niemowlaków jest zjawiskiem nie do końca zbadanym, chociaż może mieć miejsce pod wpływem różnorodnych schorzeń. Najczęściej zdarza się u wcześniaków, dlatego warto wyposażyć się w monitor oddechu BabySense, który alarmuje rodziców, gdy dziecko przestaje oddychać. Może być stosowany w domu lub szpitalu.

Dlaczego warto kupić Babysense 5 – płytkowy monitor oddechu?

  • Idealny niemal pod każdy materac – monitor oddechu BabySense 5 można stosować, umieszczając niemal pod każdym materacem, jego grubość nie ma znaczenia. Wyjątek stanowi materac z pianki termoaktywnej.

 

  • Skuteczny bez względu na przyczynę utraty oddechu – powinien być stosowany w przypadku każdego niemowlaka, a w szczególności, gdy chodzi o dzieci urodzone przedwcześnie, ponieważ u nich częściej dochodzi do utraty oddechu. Skuteczny monitor oddechu babysense 5 z nianią elektryczną 2w1 powiadamia rodziców, gdy dzieje się coś złego. Dostępna jest wersja nie tylko z nianią elektryczną, ale również z kamerą dla wymagających rodziców.

  • Bezpieczny dla dziecka – BabySense 5 monitor oddechu jest zasilany na baterię i całkowicie bezpieczny dla dziecka ze względu na brak okablowania. Noworodek lub niemowlę po prostu nie ma możliwości zaplątania się w żadne zwoje i wyrządzenia sobie tym samym krzywdy.

Monitor oddechu z elektryczną nianią Babysense 5
5 (100%) 1opinii
Share
Posts published: 47

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyrights © 2017  Mamakupuje.pl